Czekaliście?:)))

Czekaliście?:)))

I oto jest:)))

Posta tego zapowiedziałam jak tylko dowiedziałam się, że zostaliśmy zakwalifikowani do programu ,, REKOMENDUJE HiPP ".

Zgłosiłam nasz udział dzięki jednej z czytelniczek bloga, która zasugerowała mi tą akcję.

Moje Dziewczynki jak wiecie jedzą już różne słoiczkowe dania warzywne i deserki.

Przejście na dania z mięskiem zbiegło się w czasie z testowaniem produktów w HiPP. Czyli właśnie ze styczniem.

Przygodę z mięskiem zaczynałyśmy powoli ponieważ u nas, z racji wcześniactwa starałam się takie produkty wprowadzać ostrożniej i nieco później niż urodzone w terminie bobasy;)

Dziewczynki są od początku moimi małymi smakoszkami:)

Uwielbiają jedzonko: każda co innego oczywiście:)

Póki co Lilunia jest fanką deserków z jagódkami:) A od dziś, jestem pewna, że zakochała się w deserkach mlecznych  a'la jogurty <3 sama zjadła caaaały:) Uwielbia też kaszki wszelkiej maści:)

A jest ona najbardziej wybredna z dziewczynek. Jestem bardzo ciekawa jak zareaguje na produkty z mięskiem:)

Dominisia preferuje obiadkowe dania. Za deserkami nie przepada- razem z Jagusią uwielbiają za to soczki(różne:). Mali soczkożercy nam rosną:D

Jagódka za to lubi i obiadki, i deserki - ale co zabawne absolutnie NIE smakują jej jagody:) Pluła nimi i tyle było z jedzenia:D

Bardzo ucieszyło mnie, że zakwalifikowaliśmy się do tej akcji. Podobało mi się również, że oprócz prezentów dla dziewczynek i Wy możecie spróbować swoich sił, i wygrać podobny do Naszego zestaw nagród:)!

Na początek jednak opowiem Wam co zawierała paczka z Naszym zestawem testowym- oczywiście powielonym razy TRZYYYY <3

Zestaw dań obiadowych po 5 miesiącu dla dziewczynek: Marchewka z ziemniaczkami i łososiem/ Dynia z indykiem

Deserki w słoiczkach: Owoce & zboża/ Jabłka z bananami i biszkoptami;

Soczki: soczysta marchew/ jabłko- marchew;

oraz coś co mnie mile zaskoczyło, czyli fioletowe boxy z łyżeczkami; pomarańczowe boxy na przekąski- z możliwością regulacji przegródek; różowe kubeczki do picia oraz teczuszki maluszka, broszurkę BIO i bardzo przydatny folder o rozszerzaniu diety:)))

DZIĘKUJEMY HiPP!!!

O tych i innych produktach możecie przeczytać na http://hipp.pl/. :)

A teraz KONKURS, będzie on odbywał się na naszym funpage na facebooku, ale mówię Wam o tym TU I TERAZ:))), żeby łatwiej było znaleźć zasady na funpage:D

Konkurs nosi nazwę:,, Twój maluszek i HiPP- żywienie w harmonii z naturą"!  Konkurs rozpocznie się 9 stycznia, o godzinie 13.00 i potrwa AŻ DWA TYGODNIE:). Zakończenie konkursu jest planowane na 22 stycznia, o godzinie 23.59:) Czyli aż do 23.59 przyjmować będę Wasze zgłoszenia:)))!

Zasady konkursu są proste: zarówno ja jak i wiele z Was jesteśmy mamami:)

I mamy w domu małych smakoszy! Zróbcie zdjęcie Waszego bobaska z produktem spożywczym marki HiPP. To Wasze zdjęcie jest pracą konkursową!!! Pochwalcie się waszym bobaskiem!

Pod postem konkursowym NA FUNPAGE:  NASZ POTRÓJN Y CUD czekam na Wasze zdjęcia:)

Zwycięzcę wyłonię do trzech dni od zakończenia konkursu. Czyli do 25 stycznia do 23.59 i powiadomię Was o tym na naszym funpage:D

Bardzo ważne jest jednak żebyście postępowały zgodnie z zasadami regulaminu, do którego odnośnik podam w poście konkursowym. Dopiero po zapoznaniu się z zasadami regulaminu, oraz wysłaniu mi drogą mailową potwierdzenia ZAPOZNANIA Z ZASADAMI REGULAMINU- zamieśćcie pracę konkursową na naszym facebooku. W innym wypadku niestety praca konkursowa nie będzie brana pod uwagę.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie:) Chętnie doradzę:)

W tym konkursie nagrodę dla zwycięzcy funduje Organizator Akcji: REKOMENDUJE HiPP:)

Szczerze zachęcam z tego miejsca do wzięcia udziału, jest o co powalczyć:)

Wiem, że tu mogę wyłonić jednego zwycięzce; ale nie zniechęcajcie się. Wszystko zależy od Waszego zainteresowania i podejścia:) Jeśli Wam się spodoba będą konkursy nie tylko dla bobasków i ich mam:))))

Zaglądajcie na funpage post konkursowy już jest!!!!

https://www.facebook.com/naszpotrojnycud/photos/a.418082785002066.1073741827.418069681670043/575825695894440/?type=1&theater

A kolejny wpis na blogu pojawi się przed 11 stycznia. To będzie wyjątkowy post... Wielu z Was napewno domyśla się o czym będę pisała:)))

Super, że Was mam:D

A tymczasem: POLOWANIE ,, na czarownicę" TRWA w najlepsze...

reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl