Reiki to uzdrawiająca energia

Reiki to uzdrawiająca energia

Reiki jest starą sztuką uzdrawiania poprzez przyłożenie rąk. Praktykowana była przed tysiącami lat przez wtajemniczonych w Tybecie, stosował ją później Budda, również Jezus Chrystus uzdrawiał rękami.

Reiki jest uzdrawiającą energią płynącą przez dłonie ludzi dostrojonych do jej częstotliwości, jest Uniwersalną Energią Życiową, leczniczą siłą miłości.

Reiki pochodzi ze źródła poza zasięgiem naszego zrozumienia i jest motorem wszelkiego żyia. Jest boskim podarunkiem dla każdego człowieka i od chwili narodzin stoi do naszej dyspozycji. Niestety, przez niewłaściwy rozwój w ciągu dziejów zatraciliśmy umiejętność posługiwania się nią i zamknęliśmy nasze ciała i umysły na przepływ Uniwersalnej Energii Życiowej.

Każde niekorzystne przeżycie, stres czy choroba znajduje odzwierciedlenie w naszym ciele i objawia się jako zator na drodze przeplywu energii. Blokady te powodują po pewnym czasie pojawienie sie napięć w tkance mięśniowej, co z kolei prowadzi nieuchronnie do niewydolności związanych z danym obszarem organów, czyli do choroby. Jeżeli uświadomimy sobie, że każda choroba jest po prostu zakłóceniem przepływu energii, łatwiej będzie nam zrozumieć działanie reiki.

Poprzez położenie rąk przekazujemy ciału reiki. Harmonizuje ona przepływ energii życiowej i usuwa szkodliwe blokady. Dajemy w ten sposób ciału dodatkową siłę, która może być spożytkowana do wdrażania lub przyspieszenia procesów uzdrawiających.

Reiki jest pozytywną energią obdarzoną własną inteligencją przewyższającą znacznie nasze zdolności zrozumienia. Działa zawsze pozytywnie, lecz jej dokładne skutki nie podlegają naszej kontroli. Reiki działa zawsze dodatnio w sensie wyższego porządku, co oznacza, że nie zawsze możemy przewidzieć, jak się objawiają jej rezultaty w konkretnym przypadku. Nikt z nas nie potrafi powiedzieć, co jest dla niego najlepsze i dlatego skutki reiki nie zawsze są zgodne z naszymi oczekiwaniami.

Użycie reiki w złych celach jest całkowicie wykluczone. Cechą charakterystyczną tej energii jest to, że jest ona zawsze pozytywna i nie może działać ujemnie. Reiki jest dobrem absolutnym. Wspaniałym odczuciem przy przekazywaniu jej innym osobom lub sobie samemu jest świadomość, iż Wyższa Siła działa poprzez nasze dłonie.

Reiki powoduje:

głębokie odprężenie

usunięcie blokad energetycznych

wydalenie trucizn z organizmu

dopływ energii życiowej

podniesienie częstotliwości drgań

reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl