Lamprobe  innowacyjny aparat już w Polsce

Lamprobe innowacyjny aparat już w Polsce

Zabiegi zamykania naczynek cieszą się dużą popularnością i z całą pewnością warto, by dobrze wyposażony gabinet miał je w swojej ofercie. Jakie urządzenie wybrać, by zapewnić swoim klientom minimum dyskomfortu przy maksimum skuteczności? W podjęciu tej decyzji na pewno pomoże informacja o nowości na polskim rynku, która zdążyła już zdobyć zaufanie lekarzy i kosmetyczek na świecie. Lamprobe, bo o nim mowa, jest innowacyjnym urządzeniem do zabiegów zamykania naczynek krwionośnych i usuwania skórnych nieprawidłowości. Ten produkowany w USA aparat został zatwierdzony przez FDA i ma certyfikat CE. W Lamprobe wykorzystywana jest technologia fal radiowych. Aparat przynosi rezultaty m.in. w przypadku:

zamykania naczynek krwionośnych,

usuwania włókniaków, brodawek płaskich,

naczyniaka wiśniowego,

osuszania ropnych krostek trądzikowych,

kaszaków,

plam pigmentacyjnych,

odblokowania porów.

Co wyróżnia Lamprobe?

Metoda ta pozwala na wykonywanie bezpiecznych zabiegów bez wkłuwania igły. Same zabiegi są bezbolesne i nie wymagają stosowania znieczulenia. W wielu przypadkach efekty są natychmiastowe, często dla uzyskania satysfakcjonującego rezultatu potrzebna jest zaledwie jedna wizyta. Wielkim atutem urządzenia jest krótki czas zabiegu – ok. 2-5 sekund, co pozwala na stosowanie Lamprobe bez widocznego wydłużenia czasu wizyty klienta. Aparat jest doskonałym sposobem na dodatkowy zarobek dla gabinetu – Lamprobe można stosować samodzielnie, jak też łączyć ze standardowymi zabiegami kosmetycznymi. Cena za ten kilkusekundowy zabieg to ok. 70-150zł.

Jakie są korzyści?

Jest ich bardzo wiele, począwszy od możliwości zyskania dodatkowych dochodów, skończywszy na zdobyciu nowych klientów. Specjalistyczne, nieinwazyjne i bezpieczne zabiegi, które gwarantują szybkie i widoczne efekty to doskonały sposób na poszerzenie oferty salonu. Różnorodne zastosowanie aparatu, krótki czas zabiegów, możliwość stosowania w trakcie usługi kosmetycznej – to wielkie zalety Lamprobe, które sprawiają, że urządzenie cieszy się zainteresowaniem specjalistów na świecie.

reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl