Prezentów bez okazyjnych czas! Lisi lis.

Prezentów bez okazyjnych czas! Lisi lis.

               Ostatnio było niesamowicie dużo wydatków. Tych koniecznych i mniej koniecznych. Mniej koniecznym był ten poniższy. Ale zadajmy sobie pytanie.. dlaczego nie nagrodzić się za zdaną sesję? dlaczego nie nagrodzić się za codzienność? Bez okazji, tak po prostu. Od dawien dawna wiadomo, że moja obsesja na punkcie lisów jest ogromna. I chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego...

             Niedawno trafiłam na bloga agatownika, która tworzy niesamowite misiaczki/poduszki/zabawki dla dzieci i niemowląt, serio! Jako, że od pewnego czasu chodzi za mną sprawienie sobie prezentu, a tym bardziej staram się jakoś udekorować pokój. (No przecież nie potrzeba mi misi do zabawy). Tak też przeglądając bloga tej Pani... trafiłam na niesamowite lisy... pierwsze co wzrok trafił na świetnie wykonane własnoręcznie lisy kukiełki (jeśli mogę tak je nazwać).. a później trafiłam na poduszkę! Ah! I włączyło się marzenie. Jak ja bym takiego chciała mieć... :)

Kilka prze długich wiadomości na temat "ważny", bo lisy to bardzo ważna sprawa haha! :) iii po pewnym czasie oczekiwania moja podusia lis jest już ze mną! Nawet nie wiecie jaka to frajda poczuć się znowu dzieckiem.. takim dosłownie małym dzieckiem haha. Mając na karku prawie 20 lat.

Lisek znajdzie swoje honorowe miejsce na moim łóżku, tak po prostu. Jako ozdoba.. bo aż szkoda używać takiego cudeńka na poduszkę. :)

Kontakt z Panią Agatą był niesamowity, od samego początku! Miło, przychylnie.. aż nie mogę się doczekać jak po raz kolejny będę składać zamówienie, a co! raz się żyje, a lisy są nieziemsko ważne (proszę się nie śmiać, od dziś będę lisią mamą!).

I na chwilę obecną nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaprosić Was do kącika agatownika na facebooku. Zdecydowanie jest to miejsce dla młodych mam, które chcą mieć wspaniałe zabawki/akcesoria dla swoich dzieci. Bądź też dla tych dorosłych dziewczynek, takich jak ja które po prostu nie mogą się oprzeć takim cudeńkom. :)

Lubicie wyroby handmade? Ja uwielbiam! Sama często tworzę przeróżne rzeczy...  :)

Pozdrawiam, A

reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl