O firmie

O firmie

Hurtownia Narzędzi KOM należy do wiodących firm zajmujących się importem i dystrybucją narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i szeroko pojętego wyposażenia warsztatów samochodowych. Dzięki prowadzonemu biznesowi przez ostatnie 17 lat zdobyliśmy imponująco dużą liczbę Klientów zadowolonych z naszych usług. Aby realizować zlecenia naszych Kontrahentów i spełniać ich wysokie wymagania, zbudowaliśmy potencjał magazynowy, logistyczny i doradczy. Pracownicy naszej firmy dysponują profesjonalną wiedzą w zakresie zmieniającej się dynamiki sprzedaży i zapotrzebowaniu na rynkach lokalnych w różnych częściach kraju. Dlatego oferty kierowane do naszych Partnerów Handlowych są maksymalnie spersonalizowane i oparte na konkretnych potrzebach klientów w danym regionie. Posiadamy zespół mobilnych Przedstawicieli Handlowych, którzy wraz z Działem Handlowym obsługują teren całej Polski.

W obecnym trudnym czasie, spowodowanym skutkami światowego kryzysu finansowego, chcemy wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom, dlatego dajemy optymalne rozwiązanie. Towar dostosowany do portfela każdego klienta, elastyczny termin płatności oraz systematyczne dostawy własnym transportem lub firmą kurierską czynią z nas solidnego partnera. To sprawia, że jesteśmy przekonani, iż decydując się na współpracę z nami podejmujecie Państwo właściwą decyzję, która przyniesie dwustronne korzyści. Uważamy, że odpowiedzialny biznes to wspólne dbanie o rozwój obu zaangażowanych stron.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1994 roku. Przez pierwsze lata stawialiśmy na rozwój i zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku branży narzędziowej. W roku 1999 zmieniliśmy miejsce działalności na obecną siedzibę, co ogromnie podniosło standard firmy. Od roku 2004 skutecznie rozwijamy dział importu. Współpracujemy z najlepszymi producentami europejskimi i azjatyckimi. W roku 2006 poszerzyliśmy działalność o usługi drogowe, prace ziemne dla firm i osób indywidualnych. Rok 2009 przyniósł nam wyróżnienie w kategorii "Diamenty Forbesa", które przyznaje redakcja cenionego na świecie miesięcznika ekonomicznego Forbes.

Następny rok - 2010 to kolejne wyróżnienia. Otrzymaliśmy certyfikat z tytułem "Przejrzysta Firma" wydany przez Decide with Confidence. Wyróżnienie to świadczy o rzetelności w wywiązywaniu się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych oraz uczciwości działań zgodnie z najwyższymi standardami w prowadzonym biznesie.
Braliśmy też udział w rankingu "Superfirmy 2010" organizowanym przez Gazetę Współczesną, gdyż zdajemy sobie sprawę z wagi społecznej odpowiedzialność prowadzonych przez nas działań, dlatego w swojej strategii uwzględniamy również zaangażowanie firmy w działalność społeczną, charytatywną i sponsoringową.

Życzymy Państwu rozwoju Waszego biznesu razem z nami.

Zarząd i Pracownicy.

Nasze certyfikaty i wyróżnienia

Mini galeria

reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl